Edunvalvonta

Luottamusmiehet

Onko sinulla ongelmia työsuhteessa. Työntääkö työnantaja sinua eläkkeelle? Haluaako työnantaja muuttaa työehtojasi? Kiusataanko sinua tai työtoveriasi? Kohtaatko työpaikalla epäasiallista kohtelua?

Ota välittömästi yhteyttä luottamusmieheen!

VTT:n TATlainen pääluottamusmies 
Anja Pallas p. 020 722 5839, anja.pallas(at)vtt.fi
VTT:n TATlaiset luottamusmiehet 
Miina Pihlajaniemi p. 020 722 5276, miina.pihlajaniemi(at)vtt.fi,
Espoo
Jukka Holopainen p. 020 722 2487, jukka.holopainen(at)vtt.fi,
PL 1100, 90571 Oulu
Juha Hakulinen, (Tampere, Jyväskylä, Lappeenranta, Kuopio) p. 020 722 2660, juha.hakulinen(at)vtt.fi,
PL 1603, 40101 Jyväskylä
VTT:n TATlaiset varaluottamusmiehet 
Jarmo Siivinen (Espoo) p. 020 722 5428, jarmo.siivinen(at)vtt.fi
Jenni Tomperi (Pohjois-Suomi) p. 020 722 2037, jenni.tomperi(at)vtt.fi
Mirja Nygård (Väli-Suomi) p. 020 722 3548, mirja.nygard(at)vtt.fi,
PL 1300, 33101 Tampere
Eurofins Expert Services Oy:n luottamusmiehet
Katariina Issukka p. 020 722 4792, katariina.issukka(at)vtt.fi
Heli Välimäki p. 020 722 4995, heli.valimaki(at)vtt.fi
Eurofins Labtium Oy:n VATElaiset luottamusmiehet
Mira Väyrynen p. 040 541 4724, mira.vayrynen(at)labtium.fi